Bc. Pavel Šoltys, DiS., náměstek hejtmana

Pavel Šoltys se narodil 22. února 1965 v Hranicích. Vystudoval Vyšší odbornou školu právní Kunovice a Evropský polytechnický institut Kunovice, obor finance a daně. Do roku 2000 pracoval jako osoba samostatně výdělečně činná. Od roku 2000 zastával post místostarosty v Lipníku nad Bečvou. Je členem Zastupitelstva Olomouckého kraje a Výboru Regionální rady regionu soudržnosti Střední Morava. Od 1. května 2014 se stal náměstkem hejtmana.

Kompetenční oblast: regionální rozvoj, evropské projekty, územní plánování, péče o památky

Náměstek hejtmana v médiích

Kristýna Vystrčilová
asistentka Bc. Pavla Šoltyse, DiS.
Odbor tajemníka hejtmana
oddělení organizační
   585 508 821           k.vystrcilova@kr-olomoucky.cz
Jeremenkova 40a, 779 11 Olomouc, patro 6NP, kancelář: 622