Bc. Pavel Šoltys, DiS., náměstek hejtmana

Pavel Šoltys se narodil 22. února 1965 v Hranicích. Vystudoval Vyšší odbornou školu právní Kunovice a Evropský polytechnický institut Kunovice, obor finance a daně. Do roku 2000 pracoval jako osoba samostatně výdělečně činná. Od roku 2000 zastával post místostarosty v Lipníku nad Bečvou. Je členem Zastupitelstva Olomouckého kraje a Výboru Regionální rady regionu soudržnosti Střední Morava. Od 1. května 2014 se stal náměstkem hejtmana.

Kompetenční oblast: regionální rozvoj, evropské projekty, územní plánování, péče o památky

Náměstek hejtmana v médiích

25.05.2018 - Obce z regionu opět zabojují o titul Vesnice roku

Letos se do krajského kola soutěže přihlásilo jedenáct obcí.

Obce z regionu opět zabojují o titul Vesnice roku

24.05.2018 - Kraj radí obcím, jak na dotace

Jakým způsobem mohou využít finanční prostředky z národních i evropských fondů zjišťovaly v sídle Krajského úřadu Olomouckého kraje čtyři desítky zástupců měst a obcí z regionu. Konference s názvem Dotační příležitosti pro obce z MPSV se uskutečnila pod záštitou náměstka hejtmana Pavla Šoltyse.

Kraj radí obcím, jak na dotace

23.05.2018 - Má vlast cestami proměn opět zamíří do regionů. Letos už podesáté

Slavnostní zahájení desátého ročníku národní putovní výstavy Má vlast cestami proměn hostil v sobotu 19. května pražský Vyšehrad. V zaplněné královské Akropoli bylo k vidění 121 zvelebených míst ze všech koutů České republiky.

Má vlast cestami proměn opět zamíří do regionů. Letos už podesáté

17.05.2018 - Senioři dnes poměří síly v hanácké metropoli. Jejich sportovní hry zahájil náměstek hejtmana Šoltys

O nejlepší výkony v celkem deseti disciplínách soupeří senioři nejen z našeho regionu, ale také ze Slovenska a Polska.

07.05.2018 - Projekty za dvě miliardy, to je výsledek práce Regionální agentury

Agentura za posledních dvanáct let podpořila stovky úspěšných projektů v městech a obcích, které získaly dotační podporu za dvě miliardy korun.

Projekty za dvě miliardy, to je výsledek práce Regionální agentury

Kristýna Vystrčilová
asistentka náměstka hejtmana Bc. Pavla Šoltyse