10. ročník soutěže Mladých hasičů „Zlatý Florián“

Datum27. 08. 2016
Místo konáníProstějov-Vrahovice
OrganizátorSbor dobrovolných hasičů Vrahovice

V požárním útoku dle směrnic Plamen o putovní pohár primátorky statutárního města Prostějova.

Tato soutěž se koná v sobotu 27. srpna 2016parku „U Floriánka“ za hasičskou zbrojnicí v Prostějově-Vrahovicích.

Časový program soutěže:

do 13:45 příjezd soutěžních družstev, prezence, zaplacení startovného (50,-Kč za družstvo)

14:00 předpokládané zahájení soutěže

DISCIPLÍNA: požární útok dle směrnic hry Plamen, kategorie přípravka, mladší a starší

• Přetlakový ventil (zajistí pořadatel),
  • sportovní hadice a koš s klapkou povoleny,
  • sklopné terče s elektronickou časomírou,
  • sání z nadzemní nádrže,
  • příprava základny 5 minut,
  • ústroj a věk dle pravidel hry Plamen (krátký rukáv povolen).

Povrch v parku je travnatý, dráha je přiměřeně rovná. Povrch kolem základny je koberec.

Pohárová soutěž je dotována hodnotnými cenami + medaile. Občerstvení zajištěno v areálu parku.

U starších žáků bude probíhat namátková kontrola členských průkazů. Nesmí startovat soutěžící starší jako ročník 2001.

Doprovodný program:

• dětská tombola (kolo štěstí) o hodnotné ceny (bude probíhat již během soutěže)
  • malá ukázka výjezdové jednotky dobrovolných hasičů + pěna (po skončení soutěže)
  • k večeru hasiči zapálí táborák – možnost opékání špekáčků

Přihlášky do soutěže zasílejte prosím nejpozději do čtvrtka 25. 8. 2016 - možnosti:

1. Hasičský email       - hasici.vrahovice@seznam.cz

2. Telefonicky            - 777093620 Miroslav Lezna – starosta SDH

3. Poštou                    - adresa: Hasiči Vrahovice, Armádního sboru 72, 798 11 Prostějov 6

4. Facebook                - zpráva: Mladí hasiči Vrahovice

Jste srdečně zváni, rádi vás ve Vrahovicích uvidíme

Soubor typu pdfPozvánka(435 kB)stáhnout

Poslední změna 11. 08. 2016 08:52:23