Žadatelé mohou připravovat přeshraniční projekty v oblasti rozvoje přírodních a kulturních zdrojů

28. 03. 2018

Dne 15. března byly na 11. zasedání Monitorovacího výboru v Sulisławi schváleny dvě otevřené výzvy v rámci prioritní osy 2, jejímž cílem je rozvoj potenciálu přírodních a kulturních zdrojů pro podporu zaměstnanosti.

První výzva s alokací 18,6 milionu eur je standardní výzvou na kompletní rozsah aktivit prioritní osy 2, finanční prostředky druhé výzvy ve výši 4 miliony eur jsou určeny organizacím destinačního managementu. Projektové záměry mohou žadatelé předkládat do 30. června, plné projektové žádosti pak po obdržení stanoviska Společného sekretariátu do 30. září letošního roku. Znění obou výzev budou zveřejněna na webových stránkách programu zde, nové verze průvodců projektových žádostí pro prioritní osy 2 – 4 jsou k dispozici zde.

Svoje projektové záměry mohou žadatelé konzultovat na oddělení regionálního rozvoje Krajského úřadu Olomouckého kraje.

Poslední změna 28. 03. 2018 08:07:57