Vyberte NEJ projekt spolufinancovaný z ROP Střední Morava a vyhrajte zajímavé ceny

20. 08. 2015

Regionální operační program Střední Morava, jehož prostřednictvím proudily v programovém období 2007-2013 do Olomouckého a Zlínského kraje dotace z Evropského fondu pro regionální rozvoj, podpořil vznik více než 1 200 projektů. Veřejnost má nyní možnost vybrat ty nejzajímavější, nejhezčí či nejpřínosnější z nich. V hlasování o NEJ projekt, které probíhá od 1. 6. do 30. 9. 2015 na stránkách www.mujprojekt.eu, je možné získat i pěkné ceny.

„Prostřednictvím hlasování o NEJ projekt chceme veřejnosti ukázat, co všechno bylo díky evropským dotacím zrealizováno a jak tyto investice ve výši 18 miliard korun přispěly k obměně regionu,“ uvedl ředitel Úřadu Regionální rady Ivan Matulík. Vybírat NEJ projekty je možné na webových stránkách www.mujprojekt.eu, které obsahují přehlednou databázi již zrealizovaných projektů. Z těch si může hlasující zvolit podle svého názoru ten nejzajímavější projekt, ať už z pohledu jeho atraktivity, originality nebo přínosnosti. Každý hlasující má k dispozici 3 hlasy, které může rozdělit mezi 3 projekty. Hlasování bylo odstartováno 1. 6. a ukončeno bude 30. 9. 2015. Titul NEJ projekt získají vítězné projekty ve 3 kategoriích (doprava, rozvoj měst a obcí a cestovní ruch) a jeden absolutní vítěz, a to zvlášť za Olomoucký kraj a zvlášť za Zlínský kraj. Slavnostní vyhlášení a předání ocenění proběhne na regionálních setkáních ROP Střední Morava, která se uskuteční v Olomouci a ve Zlíně na podzim t. r. Po skončení hlasování budou vylosováni hlasující, kteří získají odměnu v podobě zajímavých cen, které do soutěže poskytli příjemci dotace z ROP Střední Morava. První 3 vylosovaní hlasující získají dárkové poukazy do hotelu Alexandria v Luhačovicích, do Relax centra Kolštejn v Branné a do lázní v Ostrožské Nové Vsi. Pěkné ceny čekají i na dalších 30 hlasujících, kteří obdrží balíček obsahující turistické průvodce a propagační předměty Centrály cestovního ruchu Východní Morava, Sdružení cestovního ruchu Střední Morava a ROP Střední Morava.

Více informací o soutěži i poskytnutých cenách je zveřejněno na www.mujprojekt.eu.

Soubor typu jpgLeták(294 kB)stáhnout

Poslední změna 20. 08. 2015 12:19:05