Seminář pro destinační společnosti k aktuální výzvě programu Interreg V-A Česká republika – Polsko

16. 04. 2018

Společný sekretariát programu Interreg V-A Česká republika – Polsko připravuje ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj seminář pro společnosti destinačního managementu působící v celém česko-polském pohraničí. Seminář se uskuteční v pátek 11. května v 10 hodin na Krajském úřadu Pardubického kraje v rámci probíhající speciální výzvy v prioritní ose 2 – Rozvoj potenciálu přírodních a kulturních zdrojů pro podporu zaměstnanosti.

Na seminář můžete pozvat také svého polského partnera, tlumočení bude zajištěno. Pozvánku na seminář i znění výzvy vyhlášené v prioritní ose 2 naleznete níže.

Soubor typu pdfPozvánka na seminář (CZ)(619,4 kB)stáhnout
Soubor typu pdfPozvánka na seminář (PL)(620,4 kB)stáhnout
Soubor typu pdfZnění výzvy v prioritní ose 2 – Rozvoj potenciálu přírodních a kulturních zdrojů pro podporu zaměstnanosti(419,5 kB)stáhnout

Poslední změna 16. 04. 2018 11:33:55