Sanitka České společnosti AIDS pomoc bude bezplatně testovat na Moravě

18. 07. 2017

Po dvou měsících testování v terénu zaměřeného na Prahu vycházíme vstříc zájemcům na Moravě a vyjíždíme do Kroměříže, Přerova, Šumperku a Olomouce. Využijte této možnosti a nechte se v odpoledních hodinách otestovat v jednom z moravských měst.

Sanitka České společnosti AIDS pomoc, provozovatele pražského Domu světla, nabízí možnost bezplatného a anonymního HIV testování s výsledkem na počkání. Celý proces se skládá z předtestového poradenství, ve kterém se zjišťuje důvod testu a vyhodnocují se rizika, odběru krve z prstu a potestového poradenství, při kterém je klient motivován k používání kondomu a vyhýbání se rizikovému chování.

Sanitka bude přistavena 20. 7. v Kroměříži na Velkém náměstí od 14 do 18 hod., 21. 7. v Přerově od 14 do 18 hod. na náměstí Přerovského povstání za kinem Hvězda, 25. 7. v Šumperku od 14 do 18 hod. na Hlavní třídě a na závěr v Olomouci, 28. 7. před hlavním nádražím, ulice Jeremenkova od 13 do 19 hod.

Ve spolupráci se Zdravotním ústavem se sídlem v Ostravě chystáme testování v sanitce také u příležitosti hudebních festivalů v Ostravě. V rámci Beats for Love již testování proběhlo, v rámci Colours of Ostrava bude sanitka v terénu 20. 7. od 16 do 21 hod. Sanitku zde naleznete v blízkosti areálu festivalu.

Pravidelně aktualizovaný rozpis výjezdů sanitky naleznete ZDE. Další informace jsou také na našem  Facebooku, nebo na bezplatné telefonní lince 800 800 980.

Sanitka České společnosti AIDS pomoc bude bezplatně testovat na Moravě

Poslední změna 18. 07. 2017 09:46:18