Regionalisté se setkali v Olomouci

02. 10. 2017

V úterý 26. září 2017 se uskutečnilo setkání zástupců Krajského úřadu Olomouckého kraje s pracovníky regionálního rozvoje obcí s rozšířenou působností. Akce se konala v areálu Korunní pevnůstky v Pevnosti poznání Olomouc.
Na programu setkání regionalistů bylo v dopoledním bloku představení aktivit regionálního rozvoje ve spolupráci s městy, podnikateli, neziskovým sektorem, ministerstvy a dalšími partnery a také spolupráce kraje, měst a CzechInvestu na aktualizaci údajů v Národní databázi brownfieldů ČR. V odpoledních hodinách se regionalisté věnovali EU fondům a pokroku realizací strategií v ITI OA a CLLD.

Regionalisté se setkali v Olomouci
Soubor typu pdfPrezentace - Služby agentury CzechInvest(1,6 MB)stáhnout
Soubor typu pdfPrezentace - Aktivity regionálního rozvoje (263,1 kB)stáhnout
Soubor typu pdfPrezentace - Pokrok v naplňování Strategie ITI Olomoucké aglomerace(1,4 MB)stáhnout