Paralympijská vítězka přivezla další medaile

27. 03. 2018

O další dvě medaile rozšířila svoji sbírku paralympijská vítězka Eva Kacanu z Olomouce. Cenné kovy přivezla z atletických závodů, které se konaly ve Spojených arabských emirátech. Talentovanou sportovkyni přivítali minulý týden zástupci Olomouckého kraje.

„Evě k dalšímu skvělému úspěchu gratuluji. Olomoucký kraj její závodění na tuzemské i mezinárodní úrovni podporuje,“ řekl náměstek hejtmana Dalibor Horák.

Eva Kacanu získala na světovém poháru v Dubaji bronzovou medaili za vrh koulí a stříbro vybojovala na atletickém mítinku ve městě Šardžá.

„Už několik let přemýšlím o tom, že skončím, ale pak si říkám, že když mi to tak jde, byla by škoda sportování opustit,“ uvedla Kacanu, která kvůli ochrnutí obou nohou skončila před dvaceti lety na invalidním vozíku.

Paralympijská vítězka přivezla další medaile

Poslední změna 27. 03. 2018 08:28:22