Olomoucký kraj uspořádal ve spolupráci s Centrem pro regionální rozvoj ČR seminář pro příjemce

20. 03. 2018

Olomoucký kraj uspořádal v pondělí 19. března v BEA centru v Olomouci seminář pro příjemce programu Interreg V-A Česká republika – Polsko. Seminář byl určen těm příjemcům, kterým Monitorovací výbor programu schválil finanční dotaci na projekty realizované v prioritních osách 3 a 4. Zástupci Centra pro regionální rozvoj České republiky, oddělení pro NUTS II Střední Morava, představili posluchačům témata, jejichž znalost bude v rámci řešení jejich projektů nezbytná a která se týkají především projektového řízení, způsobilosti výdajů a problematiky veřejných zakázek. Součástí semináře byla také technická podpora Ministerstva pro místní rozvoj v oblasti práce v monitorovacím systému 2014+.

Seminář je aktivitou Projektu technické pomoci Olomouckého kraje v rámci Interreg V-A Česká republika – Polsko a je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj.

Poslední změna 20. 03. 2018 08:35:53