Olomoucký kraj aktualizoval databázi volných průmyslových ploch v kraji

22. 07. 2014

Odbor strategického rozvoje kraje ve spolupráci s regionální pobočkou Agentury pro podporu podnikání a inovací CzechInvest aktualizoval souhrnnou databázi volných průmyslových ploch v Olomouckém kraji. Databáze obsahuje technické údaje o jednotlivých plochách, jejich stávající nájemce, podmínky jejich využití dle záměrů dotčených obcí v územních plánech či kontaktní údaje na zainteresované osoby. Jednotlivé průmyslové plochy jsou pak přehledně rozděleny dle jejich umístění v jednotlivých správních obvodech obcí s rozšířenou působností Olomouckého kraje.

Vytvořená databáze obsahuje celkem 22 průmyslových ploch a bude sloužit především potencionálním investorům a místním podnikatelům, a to jako podklad a zdroj informací o možnostech rozvoje jejich podnikatelské činnosti na území Olomouckého kraje.

Poslední změna 22. 07. 2014 08:07:52