Olomócké Špajz nabídne regionální potraviny

07. 05. 2015

V Galerii Šantovka ve čtvrtek 7. května v 15 hodin otevřou prodejnu regionálních potravin. Ta nabídne zájemcům certifikované produkty od dodavatelů z Olomouckého kraje. Veřejnost se může těšit na ovčí a kozí sýry z místních farem, piva z regionálních minipivovarů nebo med od včelařů z regionu. Slavnostního otevření se zúčastní i hejtman Olomouckého kraje Jiří Rozbořil, který se začátkem dubna osobně podíval na průběh příprav k otevření prodejny v centru Olomouce.

„Nová prodejna ponese název Olomócké Špajz – vše dobré na jednom místě. Nabídne nejen regionální produkty z Hané a Jeseníků, ale také výrobky s označením Regionální potravina, nebo Výrobek Olomouckého kraje,“ uvedl hejtman Olomouckého kraje Jiří Rozbořil.

Olomócké Špajz nabídne regionální potraviny, prodejnu před otevřením osobně navštívil hejtman Rozbořil
Logo prodejny
img-3136.jpg