Hanácké Woodstock & Bystřické pivní salón

Datum04. 08. 2018
Místo konáníZámecké náměstí, amfiteátr, Velká Bystřice
OrganizátorMěstský úřad Velká Bystřice

HANÁCKÉ WOODSTOCK & BYSTŘICKÉ PIVNÍ SALÓN

4. 8. (so) 12.30 – 24.00 ● Zámecké náměstí, amfiteátr

Velkobystřická kulturní společnost, o.s.  a Radio Haná Skyrock Vás zvou na 8. ročník rockového festivalu Hanácké Woodstock do Zámeckého parku a amfiteátru ve Velké Bystřici. V rámci programu se návštěvníkům představí skupiny Wohnout, 5th Avenue Blues/PL, Dark Gambale, Synkopy 61, Kamil Střihavka & Leaders, Distant Bells (Pink Floyd), Pumpa, Everlasting Dark.

Na Zámeckém náměstí (v zóně bez vstupenky) můžete navštívit Bystřické pivní salón, v nabídce bude více než 24 druhů piv, jídla a pochutiny po celé odpoledne až zhruba do půlnoci.  Rockerům mladším 13 let vstup povolen pouze v doprovodu rodičů a zdarma. Za 7 zakoupených vstupenek získáte 1 zdarma. V 1.15 a ve 2.00 odjezd svozových autobusů směr Olomouc a Hlubočky z parkoviště u zámku. V zóně se vstupenkou (v oploceném areálu) stojany na zamčení kol – bez hlídání. Srdečně všechny zveme!

Velká Bystřice žije mnohožánrovou kulturou a také rockový festival je jednou z procedur našich kulturních lázní, která osvěží průběh letošního léta!

Vstupenky jsou v předprodeji v Kulturním a informačním centru ve Velké Bystřici a v Informačním centru města Olomouce do 31. 7. za 300,- Kč, od 1. do 4. 8. (tedy i na místě) za 400,- Kč.


Poslední změna 26. 06. 2018 07:31:12

© Krajský úřad Olomouckého kraje