Euroregion Glacensis pořádá konzultační dny v rámci Fondu mikroprojektů

09. 04. 2018

Konzultační dny jsou určeny především pro žadatele, kteří plánují předložit projektovou žádost do 5. kola výzvy Fondu mikroprojektů Euroregionu Glacensis v rámci programu Interreg V-A Česká republika - Polsko, tedy do 30. května 2018. Toto kolo výzvy je určeno pouze pro mikroprojekty v rámci prioritní osy 2, které je vyhlášeno pouze na polské straně. Čeští partneři tak mohou konzultovat své aktivity, které plánují předložit jako součást mikroprojektu typu A s polským vedoucím partnerem.

Konzultační dny proběhnou 26. dubna 2018 a 3. května 2018 v Rychnově nad Kněžnou, přihlášení probíhá prostřednictvím e-mailové adresy fmp@euro-glacensis.cz nebo telefonicky na čísle 494 534 615. Žadatelům se doporučuje připravit si na konzultaci vyplněný Konzultační list a Podrobný rozpočet mikroprojektu (oba dokumenty jsou přiloženy). Bližší informace jsou k dispozici na webových stránkách Euroregionu Glacensis zde, mapu místa konání konzultačních dnů naleznete zde.

Soubor typu docKonzultační list(175,5 kB)stáhnout
Soubor typu xlsPodrobný rozpočet mikroprojektu(1001 kB)stáhnout