Dotační kalkulačka

15. 01. 2019

Pro zájemce o kotlíkové dotace jsme připravili Dotační kalkulačku, s jejíž pomocí si můžete vypočítat výši dotace na nový zdroj tepla. Při vyplňování vyberete z nabídky nový zdroj tepla (tepelné čerpadlo, plynový kondenzační kotel, kotel na biomasu (ruční dodávka paliva nebo automatická dodávka paliva), dále vyplníte předpokládané náklady na pořízení nového zdroje tepla (jedná o se celkové náklady včetně materiálu a prací spojených s výměnou zdroje). Jako poslední vyberete z nabídky obec, ve které se rodinný dům nachází. V případě, že se jedná o prioritní obec, je výše dotace navýšena o 7 500 Kč. Po zadání výše uvedeného Vám kalkulačka vypočítá maximální výši dotace, která Vám může být poskytnuta.

Dotační kalkulačka zde.

Poslední změna 15. 01. 2019 09:07:41