Cestovatelská beseda Snadno do světa

Datum23. 03. 2018
Místo konáníSokolovna Hustopeče nad Bečvou
OrganizátorMěstské evropské informační středisko, městys Hustopeče nad Bečvou

Hana Machalová s oblibou boří mýty o tom, že cestování je drahé, nebezpečné a časově náročné. Obletěla 7x zeměkouli a ukazuje na svých přednáškách, jak mohou běžní lidé při zaměstnání, rodině a s omezeným rozpočtem procestovat celý svět.

Hanka každoročně navštíví kolem 16 zemí a zvedá ze židle každého, kdo si dosud myslel, že cestovat nemůže ať už kvůli věku, jazykovým znalostem nebo nemá s kým jet. Vysvětlí nejčastější výmluvy lidí, z čeho pochází strach a jak dalece je dnešní svět nebezpečný.

Uvidíme spoustu fotografií a příběhů z celé planety od Havaje po Japonsko od exotických pláží po velehory od malebného venkova po velkoměsta plná mrakodrapů, od vyprahlých pouští po džungle plné vegetace. Pochopíme proč za sebou zavřít domovní dveře a jet. Po této přednášce se zkrátka budete dívat na cestování úplně jinak.

Cestovatelská beseda Snadno do světa

Poslední změna 05. 02. 2018 12:38:16