ANKETY A PRŮZKUMY

Na tomto místě budeme zveřejňovat informace k našim anketám a průzkumům, týkajícím se občanů kraje.

ANKETA - KOTLÍKOVÉ DOTACE

Anketní formulář, díky kterému chce Olomoucký kraj zjistit, zda budou mít obyvatelé regionu zájem o druhou vlnu dotací na výměnu starého kotle za ekologičtější, je ode dneška k dispozici na webových stránkách kraje. Formulář mohou zájemci vyplnit zde.

Zapojte se do výzkumu a poznejte, jaké to je, žít měsíc bez auta

Univerzita Palackého v Olomouci připravuje na podzim letošního roku výzkum, do něhož se mohou zapojit všichni, kdo pro cestování využívají alespoň 4 krát týdně auto a jsou ochotni se ho na měsíc vzdát. Hnacím motorem pro účastníky projektu může být také odměna ve výši 4 tisíce korun a cenná životní zkušenost.

Výzkum je určen pro občany žijící v Olomouci nebo v jejím okolí do 50 kilometrů. V průběhu podzimu 2017 se účastníci na měsíc vzdají využívání svého auta. Před začátkem a po ukončení tohoto období s nimi bude proveden zhruba hodinový rozhovor o tom, na základě čeho se rozhodují při volbě dopravního prostředku. Součástí výzkumu bude také nainstalování speciální aplikace do mobilního telefonu, která bude zaznamenávat vzdálenost všech cest.

Pro více informací o projektu včetně možnosti se zaregistrovat pište na e-mailovou adresu zivotbezauta@upol.cz.

 

Prosíme o podání zpětné vazby - jak jste byli spokojeni s řešením vašeho požadavku na našem krajském úřadu a jak se vám líbí náš portál občana. Prosíme o vyplnění krátkého dotazníku zde.

 

Soubor typu pdfMěsíc bez auta(112,3 kB)stáhnout


Poslední změna 15. 06. 2017 08:12:03

© Krajský úřad Olomouckého kraje